Popis revíru dle RŘ

Popis revíru BEČVA ROŽNOVSKÁ 2 č. 473 002

Popis:
Od jezu pod silničním mostem do Stříteže nad Bečvou až k pramenům včetně všech přítoků.
K revíru patří:
nádrž U Macečků v k. ú. Horní Bečva - 10,8 ha

Tok Bečvy nad nádrží U Macečků až k pramenům a všechny přítoky, kromě potoka Hážovka a Kněhyně po soutok s potokem Kněhyňka, označeno tabulemi, jsou CHRO – lov ryb zakázán.

Úseky toku v Rožnově pod Radhoštěm u mostu na Nádražní ulici, u mostu ke Společenskému domu, od jezu k jezu, jsou celoročně hájeny – lov ryb zakázán – vyznačeno tabulemi.

!!! Nově - Úsek se zákazem rybolovu (CHRO) na Rožnovské Bečvě, a to od horního splavu u Eroplánu až po ústí Hornopaseckého potoka. Schváleno na Výroční členské schůzi 31.03.2019

Při lovu ryb na toku je lovící povinen zaznamenat do kolonky podrevír v záznamu o docházce podrevír 1, při lovu na nádrži U Macečků je lovící povinen vyznačit do kolonky podrevír v záznamu o docházce podrevír 2.

Lov na umělou mušku na nádrži bez omezení.

Ustanovení pro část revíru - nádrž U Macečků (přehrada Horní Bečva) - vyznačeno tabulemi kolem nádrže :

- Měsíční úlovek kapra omezen na 10 ks
- Maximální horní míra kapra 70 cm
- Maximální horní míra pstruha obecného 45 cm
- Maximální horní míra sivena amerického 45 cm
- Maximální horní míra pstruha duhového 50 cm
Úlovky přesahující uvedené horní míry musí být šetrně vráceny zpět do revíru

Chráněné rybí oblasti v lokalitě Rožnově pod Radhoštěm

Chráněná rybí oblast na Prostřední Bečvě z důvodu rybího přechodu
(Kliknutím na níže uvedenou mapku lze obrázek zvětšit.)